Заміна вікон в МЗК. Нами проведений аналіз чергової будівлі, метою якого був виявити економію від заміни віконних конструкцій у будинку в місцях загального користування – тобто в коридорах. Це багатоповерхівка у південно-західному мікрорайоні Хмельницького, де значна частина старих дерев’яних вікон у приватних квартирах замінені на металопластик.

Будинку уже 50 років. Тепер дійшла черга до вікон, що є у місцях загального користування тобто у під’їздах. Аби зекономити жителі вирішили скористатися міською програмою співфінансування оскільки Будинку вже є 50 років за заміну вікон люди сплачують лише 20% від усієї суми необхідної на заміну. Після розрахунку це орієнтовно до 600 гривень.

Навіть приємніше буде зайти в під’їзд – ось такі ідеї також є умешканців. У цьому будинку 6 під’їздів у 5 вікна вже замінили за програмою співфінансування, на черзі останній під’їзд.

Заміна вікон в МЗК

На сьогоднішній день прораховані роботи по демонтажу вікон по цьому під’їзді по їхньому встановленню і встановленням металевого відливу загальна сума орієнтовно 50 тисяч гривень, а для мешканців це буде встановити 10 000 грн якщо до прикладу в під’їзді є 15-17 квартир цей орієнтовно сума від 600 до 700 грн. Заміна вікон в МЗК – це перший крок до підвищення рівня енергоефективності.

Енергоефективність – це наша ціль

Нові вікна крім того що безпечніші та мають естетичний вигляд збережуть тепло у під’їзді – а це найголовніше, адже зима буде складною. Тепло в під’їзді і відповідно тепло в квартирах.

Цієї осені сподіваються у департаменті інфраструктури міського управління міста Хмельницького вдасться замінити вікна щонайменше у 10 багатоповерхівках. Найбільше відшкодування отримують будинки понад 50 років там 80%. Відшкодування з бюджету 20 мають зібрати мешканці далі 25-50 років 60% платить бюджет 40 мешканців і будинки до 25 років мають зібрати 60% і 40% до фінансує бюджет це весь житловий фонд багатоповерховий який є в місті Хмельницькому відомчий який належить співвласникам цього ОСББ зараз у бюджеті громади на програму співфінансування є 400 тисяч гривень але за потреби виділять іще запевняють у міській раді.

READ  Супровід (технічний і юридичний) проектів у сфері енергоефективності

Проводимо аналіз Ваших будівель для знаходження потенціалу енергозбереження.

Енергетичний сертифікат.

Розділ енергоефективність.

Теплоаудит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *