Наша компанія також проводить послуги з теплоаудиту котеджу (Тепловізійне обстеження котеджу), заміських будинків та котеджів. Недавно ми були в котеджному селищі, будинок із панелей де проводили тепловізійне обстеження житлового будинку. Основні завдання були – виявлення ділянок з найбільшими тепловими втратами, місця можливого виникнення конденсату ну і надамо повний тепловізійний звіт з цієї роботи.

Будинок побудований за каркасною технологією. Є у нас дерев’яний каркас, утеплювач, пароізоляція їх внутрішньої сторони. Виконана імітація брусу.

Найбільш проблемними місцями в каркасних будинках є стики двох стін, примикання підлогового перекрити до стін, також місця встановлення віконних блоків та місця монтажу електро точок, розподільних коробок розеток, вимикачів.

Тепловізійне обстеження котеджу - енергозбереження

В одній із кімнат ми вже її оглянули та виявили ряд недоліків таких як: продування через місця монтажу підрозетників, місця встановлення розподільних коробок. Що ж стосується теплоізоляції стін то тут все виконано досить добре. Спостерігається незначне зниження температури в кутах приміщення, які не перевищують допустимі значення.

Тепловізійне обстеження котеджу – ціль для підвищення енергоефективності.

В одній із кімнат нам вдалось також виявили зниження температури поверхні стіни в кутку порядок температури 14 градусів, тобто там не дуже добре виконано теплоізоляція. Присутній так званий місток холоду в таких місцях. Швидше за все при сильних морозах буде утворюватися конденсат та відповідно, що буде суттєво впливати на температурно-вологісний режим у приміщенні.

Під час перевірки якості установки віконних блоків ми також виявили що можливі пропуски по запінювання. Тому, що спостерігаємо суттєве зниження температурних значень на примиканні віконного блоку та підвіконня. По решті периметру жодних таких знижень не виявлено. У вказаному місці швидше за все буде утворюватися конденсат при негативних температурах на вулиці.

READ  Тепловізійне обстеження будівель

Перевірили якість теплового захисту в житловому будинку у котеджному селищі виявили, що загалом якість теплового захисту досить хороше за винятком того, що в кутових примиканнях двох стін примикання перекриття до стін є фільтрації повітря. Тобто в таких місцях утеплювач змонтований з щілинами та має досить значний приплив холодного повітря.

Ці місця надалі можуть розпочати конденсувати або при сильних морозах взагалі покриватися і не під час перевірки віконних блоків виявили, що регулювання не порушена є лише незначне зниження температури на примиканні підвіконних дощок віконному блоку в основному. Це свідчить про те, що запінювання в даних ділянках виконана не належним чином.

Також виявили що в місцях встановлення підрозетників та розеток є фільтрації холодного повітря що є свідоцтвом не герметичність конструкції в даному місці.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо провести подібну діагностику.

Також Енергоаудит

Енергетичний сертифікат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *