Термографія (теплоаудит) є неруйнівним методом випробувань, яка може бути використана для виявлення потенційні проблеми в огороджуючих конструкціях (стінах, вікнах, перекриті, підлозі) та в системах опалення, гарячої води, електропостачання. Ці проблеми можуть привести до надмірного використання електроенергії, теплової енергії, підвищені втрати тепла, низької температури всередині приміщення,  або інших проблем.

Як це працює при теплоаудиті?

Обстеження тепловізором, так званий інфрачервоний контроль, заснований на зондуванні тепла, випромінюваного від поверхні об’єкта у вигляді інфрачервоного випромінювання. Тестові інструменти використовуються для виявлення і перетворення інфрачервоного випромінювання в будь-якому значенні температури або теплове зображення, яке може бути використане для оцінки теплового стану об’єкта в момент вимірювання. Інфрачервона камера є одним поширеним типом інфрачервоного тепловізійного приладу.

Теплоаудит примикання віконної конструкції до стін

Тепловізійні камери можуть виявити серйозні проблеми, які неозброєним оком можуть бути не замічені. Отримані зображення допомагають аудитору визначити, чи необхідна теплова ізоляція. Вони також служать в якості інструменту контролю якості, щоб гарантувати, що ізоляція була проведена​​правильно. Більш детальну інформацію про те, як працює тепловізійне обстеження, перевірити Ваш потенціал енергозбереження, та енергоефективність будівлі Ви зможете за нашими контактними телефонами.

Тепловізійне обстеження теплоаудит передбачає внутрішній та зовнішній огляд. Енергоаудитор вирішує, який метод дає найкращі результати при певних погодних умовах, та при індивідуальних особливостях будівель. Сканування внутрішнього інтер’єру є більш поширеними, так як тепле повітря виходить з будинку не завжди рухаючись через стіни по прямій лінії.

Діагностика системи опалення. Радіатор працює в нормальному режимі.

Втрати тепла виявлені в одній області зовнішньої стінки можуть мати походження на якомусь іншому місці на внутрішній стороні стіни. Крім того, більш важко виявити різницю температур на зовнішній поверхні будинку під час вітряної погоди. Через ці труднощі, внутрішні дослідження, як правило, більш точні, тому що вони виграють від зниження повітряного руху.

Тепловізійне сканування (теплоаудит) також широко використовуються при працюючому нагнітаючому вентиляторі. Вентилятор допомагає протікання повітря через дефекти в оболонці будівлі. Такі витоки повітря з’являються у вигляді надмірних теплових потоків.

Термограмми також допомагають виявляти в електричних системах аномально гарячі електричні з’єднання або компоненти. Термограмми механічних систем виявляють тепло, створене надмірним тертям. Аудитори використовують термографії як інструмент, щоб допомогти виявити втрати тепла і витоку повітря в огороджувальних конструкція.

Тепловтрати в зоні примикання перекриття для стінових пранеллей

Інфрачервоне сканування (теплоаудит) дозволяє  перевірити ефективність ізоляції в будівництві. Отримані термограмми допомагають аудиторам визначити, чи потрібна ізоляція будівель і в яких місцях її краще застосувати. Оскільки волога ізоляція проводить тепло швидше, ніж суха ізоляція, Тепловізійне обстеження дахів часто може виявити можливі протікання.

На додаток Ви можете проводити сканування перед покупкою будинку; навіть нові будинки можуть мати дефекти в їх стінах, перекритті, підлозі. Теплоаудит виконується лише кваліфікованим фахівцем.

ПІДГОТОВКА ДО ІНСПЕКЦІЇ

Для підготовки до внутрішнього теплового обстеження теплового сканування (теплоаудиту), власник будівлі повинен вжити заходів для забезпечення точного результату. Це може включати в себе переміщення меблів від зовнішніх стін, підвищити температуру в приміщеннях, тощо. Найбільш точні термографічні зображення, як правило, відбуваються, коли є велика різниця температур (принаймні на 20°C) між внутрішньою і зовнішньою температурою повітря

Теплоаудит – замовляйте саме тут.

Енергетичний сертифікат