Тепловізійне обстеження один з найпопулярніших на сьогоднішній день способів визначити місця витоку тепла з Вашої квартири. Теплоаудит квартири – що і як?

Кожен з нас в осінньо-зимовий, зимовий, а також зимово-весняний період спостерігає коливання температури всередині приміщення. Ці Перепаді можуть становити до 10 С, що скажімо так не дуже добре. Це може біти наслідком й не відрегульованим системи опалення, або ж холодними протягами в приміщення, відсутністю утеплення, або ж присутності містків холоду. 

При обстеженні тепловізором ми зможемо виявити проблемні місця у Вашій квартири, будь то:

  • Неякісний монтаж віконних конструкцій;
  • Використання неефективних склопакетів;
  • Присутність дефектів в огороджувальної стіни;
  • Визначити надійність, якість і ефективність теплоізоляції; Перевірити дверні проходи в приміщення;
  • Визначити місця можливого виникнення грибка; 

Так само при цьому проводиться ретельна перевірка системи опалення в квартири, яка полягає в проведення діагностики засмічення радіаторів, рівномірність їх прогріву, правильності підключення, перевірки роботи теплої підлоги, котла при робочих температурах. 

Тепловізійна зйомка це також хороший інструмент для перевірки контактних з’єднань Ваших щитків, для запобігання всіляких пожежонебезпечних ситуацій. 

Діагностика системи опалення при тепловізійному обстеженні

Також варто відзначити, що тепловізійна діагностика проводитися без втручання в роботу як опалювальних систем, а також не завадить Вам займатися своїми справами). 

В результаті у Вас на руках буде звіт в якому будуть вказані всі місця з великими тепловтратами, а також буде прведена діагностика системи опалення. 

Що входить в ціну тепловізійного обстеження? Отже теплоаудит квартири :

1) Виїзд нашого фахівця до Вас на квартиру за вказаною адресою 

2) Обстеження тепловізором 

3) Надання консультацій під час роботи 

4) Надання звіту на Вашу електронну адресу

Теплоаудит квартири аналіз
Тепловтрати через віконні конструкції

Телефонуйте – і ми розкажемо Вам як буде проходити процедура тепловізійного обстеження (теплоаудит) саме Вашого об’єкту. Більш детальніше із теплоаудит можна ознайомитись тут.

READ  Термографія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *