У переважній більшості випадків кожен проект повинен відповідати деяким встановленим вимогам. Перерахуємо деякі з них в сфері енергозбереження та енергоефективності:

– прозора структура проекту з його змістом;

– фінансові інструменти;

– ефективне управління всією командою проекту;

– наявність висококваліфікованих фахівців;

– наявність фінансових ресурсів для реалізації;

Консультаційна допомога у супровіді інвестиційних проектів несе в собі можливість реалізації у нас кращих світових практик, враховуючи всі аспекти у визначенні потенціалу енергозбереження, а також підвищення класу енергетичної ефективності, як на виробництві, так і в житловому фонді.

Наприклад, проектний консультант, повинен відповідати як за реалізацію програми, так і за  маркетинговий, інформаційний та юридичний супровід інвестиційних проектів.

Зовнішні консультанти повинні налагоджувати взаємодії з підприємствами-учасниками, фінансовими організаціями у вивченні першочергових заходів з енергозбереження, розробляти заходи щодо їх втілення в життя, готувати всі необхідні документи для отримання державних, кредитних, грантових, або інших засобів.

Також варто відзначити, що зараз в подібних проектах велика увага приділяється питанням охорони навколишнього середовища.

На сьогоднішній день наша компанія впевнена, що нашій країні під силу успішно реалізовувати програми з підвищення енергоефективності, які допоможуть знизити рівень споживання енергоресурсів українських підприємств, багатоквартирних будинків, приватних домогосподарств, підвищити ефективність їх роботи, і як підсумок зменшити залежність від енергоносіїв.

Реалізація програм і супровід проектів кваліфікованими фахівцями, дадуть нам інструменти для впровадження складних енергетичних проектів, в ситуації з постійно зростаючою ціною на енергоносії в Україні.

Фахівці компанії Low Energy нададуть Вам послуги з комплексного супроводу проектів в сфері енергоефективності, як з технічних так і з юридичних питань, починаючи від передпроектних і проектних робіт закінчуючи – монтажними роботами і сервісним обслуговуванням.

READ  Енергоаудит квартири, котеджу, будинку енергоаудит

Також ми здатні знайти необхідні ресурси для реалізації і супроводу проекту. З питань отримання консультації з програмах енергоефективності та супроводу проектів в Україні звертайтеся в проектний відділ фінансування “Low Energy” в м. Києві по телефону (044) 277 36 11.

Інформацію про різного роду кредитування в рамках енергоефективних проектів звертайтесь за телефоном 068 20 29 597.

Проведення аналітики по енергозбереженню
Проведення супроводу енергоефективних проектів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *