Виникає багато запитань щодо визначення опалювальної площі, при проведенні розрахунків при проведенні енергоаудиту. Проте в представленій методиці чітко виокремлено це нарізне питання. 
І так в розділі 6.4 чітко наведене визначення опалювальної (кондиціонованої) площі підлоги. В пункті 6.4.1 вказано, що для проведення розрахунку в межах енергоаудиту, або ж енергетичного сертифікату опалювальна площа визначається за внутрішніми габаритними розмірами будівлі. Тобто вона площею всередині будівлі. 
В пункті 6.4.2 вказано доповнення. Якщо у нас при розрахунку енергетичної ефективності будівлі (проведення енергоаудиту) було застосовано декілька зон будівлі різні температури внутрішні, які значно відрізняються по температурі) то опалювальну площу зони будівлі визначають для кожної зони окремо що правильно, логічно та зрозуміло. І як то кажуть, без математики нікуди, сума опалювальних площ різних зон будівлі опалювальній площі всієї будівлі. 
Тому потрібно звертати увагу на правильне визначення опалювальної площі бо на цьому показнику зав’язані усі питомі розрахункові величини та визначення рівня енергоефективності при розробці енергетичного сертифікату будівлі.

Проведення енергоаудиту
Розрахунки для енергоаудиту
READ  Енергетичне обстеження це

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *