Під енергетичним аудитом слід розуміти обстеження Вашої квартири, котеджу або ж багатоквартирного будинку для виявлення всіляких шляхів економії енергоресурсів (газу, електроенергії, дров, води і так далі). Це безпосередньо пов’язано з Вашими витратами.

Рішення, прийняті після проведення енергоаудиту, підвищують умови комфортного перебування на об’єкті, який ми обстежили (збільшується комфортна температура всередині приміщення, нормалізується вологість і інше).

Провести енергоаудит потрібно для отримання конкретних рекомендацій як знизити енергоспоживання. Наприклад: часто Ви можете почути, що утеплення фасадів дає економію в середньому 25-30%. При цьому навіть називають приблизні інвестиції, далі вже Ваша компетенція робити це чи ні.

Якщо ж ми виконуємо послу енергоаудиту – Ви отримуєте звіт в якому чітко зазначено:

– Кількість квадратних метрів для утеплення;

– Склад стіни (наприклад: силікатна цегла + штукатурка + гіпсокартон) і його термічний опір (термічний опір стіни за фактом дуже важливий показник при розрахунку товщини утеплювач, мало хто про це знає з населення);

– Оцінка стану огороджуючих конструкцій;

– Утеплювач, який буде доцільно використовувати саме у Вашому випадку, із зазначенням його необхідної товщини, щільності;

– Рекомендація по структурі утеплення;

– Конкретну суму інвестицій необхідних для утеплення;

– Ефект від термомодернізації,тобто ту кількість газу, Гкал, або ж кВт годин,  скільки Ви зможете реально заощадити.

Часто ми чуємо від наших клієнтів – «да і так всім зрозуміло, що потрібно робити: поміняти вікна, утеплити фасад, поміняти котел – і буде все добре». У відповідь ми запитуємо їх:

– А що в першу чергу потрібно робити в Вашому випадку?

– Що доцільно робити зараз, а що потім?

– Яка товщина утеплювача Вам потрібна, або ж Вам простіше буде поміняти котел на більш ефективний, що дасть економію в 35% при інвестиціях в чотири рази менше ніж при утепленні фасаду і економії в 30%?

READ  Енергетичний сертифікат – розрахунок енергопотреб для охолодження.

Тому ми завжди рекомендуємо підходити до кожного об’єкту і замовника індивідуально, в силу різноманітних факторів, умов роботи і характеристик самого будинку.

До них можна віднести:

– якість експлуатації інженерних систем і огороджувальних конструкцій;

– використання різноманітних джерел енергозабезпечення;

– кількість і якість ремонтів / реконструкцій;

– використання електроустаткування;

Для того щоб не продовжувати оплачувати величезні рахунки за електроенергію і думати над всілякими варіантами енергозбереження – можна замовити проведення енергетичного обстеження (енергоаудит).

Вартість енергоаудиту залежить від об’єму робіт, які необхідно виконати, кількості вимірювань, конфігурації будинку і складності його форми.

Енергетичний аудит – це послуга необхідна всім тим, хто має намір максимально зменшити втрати енергії, того приміщення або будинку в якому він живе. Провести енергоаудит – це як здати аналізи перед походом до лікаря.

Звертайтеся до нас і ми знайдемо те що турбує житло і ваш гаманець.

Енергоаудит будинків
Проведення енергетичного аудиту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *