В розділі під номером IV методології визначення енергетичної ефективності будівлі представлена інформація, за допомогою якої ми зможемо знайти значення енергопотреб на опалення, охолодження, та ГВП. 
Загальну питому сумарну енергопотребу на вище перераховані статті енергетичного бюджету будівлі Ви зможете просумувавши: 


(опалення+охолодження+ГВП)/опалювальну площу 


А де ж взяти усі значення енергопотреб на опалення, охолодження та ГВП. Методика чітко нам говорить, що усі перечислені значення окрім енергопотреби на гаряче водопостачання слід брати із розрахунків згідно із ДСТУ Б А.2.2-12. Керуємось розділами від 7 до 14 відповідного ДСТУ. 
А от енергопотреба на ГВП слід розрахувати за формулою 29 Методики визначення енергетичної ефективності будівлі для створення енергетичного сертифікату будівлі. 
Нічого складного рахуємо. В наступних стаття спробуємо проаналізувати усі розділи ДСТУ Б А.2.2-12 в якому ідеться про розрахунок енергопотреб і не тільки як для складання енергетичного сертифікату, а й для проведення енергоаудиту (енергетичного обстеження), теплоаудиту (тепловізійного обстеження), розділу енергоефективність у складі проектної документації.

Енергопотреба
Розрахунок енергопотреби для енергосертифікату
READ  Енергетичний сертифікат будівлі вартість

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *