Відповідно до нового законодавства частина будівель підлягає обов’язковій енергетичній сертифікації. Енергетичний сертифікат вартість – одне з перших питань, які стають перед замовником, адже на нього лягають затрати по його розробці.

Короткий відео огляд першої сторінки енергетичного сертифікату можна оглянути в наступному відео.

Тому давайте в цій статті обговоримо останні тенденції по формуванню ціни на проведення розробки енергетичного сертифікату будівлі.

Енергетичний сертифікат вартість – основні чинники, що впливають на формування ціни:

  • Тип будівлі – школа, дитячий навчальний заклад, громадська будівля, або ж діловий центр із найновішими інженерними мережами. Тут зрозуміло, чим складніший об’єкт – тим вартість буде вищою
  • Опалювальна площа – також показник, що характеризує час на проведення розрахунків по архітектурній частині. Більша площа – більше вікон, стін, даху і так далі. Бувають також історичні будівлі із дуже складною формою фасадів.
  • Вид будівельних робіт що виконуються на об’єкті. Кожного разу коли до нас звертаються – одразу ж запитуємо, це капітальний ремонт, або ж просто заміна даху, чи просто ж заміна вікон. Чим менший об’єм робіт на об’єкті – тим менше проектної документації є на представленому об’єкті для подальшого аналізу. Звідси і випливає фактор збільшення часу для аналізу об’єкту модернізації.

Енергетичний сертифікат вартість – можна взнати після того, як постаратись відповісти на декілька питань – які перелічені вище.

Приклад енергетичного сертифікату (його першої сторінки) можна переглянути нижче.

Енергетичний сертифікат вартість послуги

Звертаєтесь до нас – і ми допоможемо Вам при вводі в експлуатації, реконструкції будівлі, або ж інших випадках потрібних для енергетичної сертифікації будівель.

Енергетичний сертифікат вартість – може бути здорожчання при виявленні побажання замовником та замовлення додаткового тепловізійного обстеження будівлі, визначення розташування трубопроводів або ж іншого.

READ  Енергетичний сертифікат: Визначення енергопотреби

Визначення місць проходження трубопроводів за допомогою ІЧ-камери може також служити для профілактики уникнення пошкоджень і для контролю якості.

Енергетичний сертифікат вартість з тепловізором

Перевірка систем розподілу гарячої чи холодної води вимагає достатньої дельти температур. Це може бути за певних умов легко реалізовано по централізованому опаленню, допоки труби не були встановлені в каналах або проізольовані. Це важче зробити при використанні холодної води.

Визначення місць циркуляції води – централізоване опалення

Енергетичний сертифікат циркуляція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *