На сьогоднішній день стало гострим питання розробки енергетичного сертифікат для різних цілей – введення в експлуатацію, проектуванні або ж при залученні грантових коштів на модернізацію будівлі. І перше питання – енергетичний сертифікат ціна.

І так давайте ж спробуємо розібратись, що впливає на фінальну ціну проведення енергетичного обстеження (в тому числі і енергоаудиту, з яким детальніше можна ознайомитись тут).

  • Тип будівлі – чим складніша будівля тим відповідь на запитання « енергетичний аудит ціна » більше Вам не сподобається. Усім нам відомо, що дитячі садки зазвичай простої форми, школи поскладніше, а ось громадські будівлі бувають дуже цікавими.
  • Загальна площа будівлі – і знову ж таки чим більша – тим відповідь буде Вас більше не задовільняти. Але що ж поробиш, новий закон про енергетичну ефективність будівль вимагає наявність даного документу.
Енергетичний сертифікат ціна будівлі
Складність розрахунку габаритів будівлі
  • Територіальне розміщення – включає транспортні витрати на виїзд команди аудиторів. Енергетичний сертифікат ціна – це не просто порахувати, а це ціла історія, і купівля білетів на потяг, щоб добратись на об’єкт модернізації – це також один із етапів розробки енергетичного сертифікату.
  • Складність інженерних мереж – в дитячих садках стара ситема опалення із радіаторами та без регулювання, в бізнес центрі – децентралізована система вентиляції із рекуперацією тепла та холодильними установками. Думаю Ви і самі все зрозуміли….
Аналіз інженерних мереж
  • Наявність проектної документації на дитячий садок, школу чи іншу будівлю. Якщо є технічний паспорт де вказані габаритні розміри – тоді це буде уже Вам знижка на проведення розрахунків, а от якщо ще буде свіжий проект на модернізацію з усіма кресленнями – тоді вислів енергетичний сертифікат ціна – буде уже не таким страшним для Вас.
READ  Енергетичний сертифікат будівлі вартість

Тому наше бачення формування ціни дуже відрізняється від формування інших компаній. Індивідуальний підхід та дотримання усіх термінів – ось те, на що ми опираємось.

Рекомендуємо зателефонувати нам і ми детально Вам одразу скажемо фінальну ціну на розробку енергетичного сертифікату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *