З липня 2019 року усі звернули увагу на новий документ, який стає обов’язковим для певних видів будівель (детальніше з цим можна ознайомитись тут). Тому усі і шукають енергетичний сертифікат будівлі зразок.

В даній статті спробуємо розібратись що це таке і з чим його як то кажуть їдять. Перша сторінка енергетичного сертифікату наведемо нижче.

Енергетичний сертифікат будівлі зразок тернопіль
Розрахунки для енергосертифікату

І так, це житлова будівля, що знаходиться в місті Тернополі (цей об’єкт виконаний нашими фахівцями). Тому енергетичний сертифікат будівлі зразок – створений на реальному об’єкті будівництва.

До нас звернулися при вводі будівлі в експлуатацію, так як за новим законом енергетичний сертифікат має бути в наявності при цій процедурі. На жаль, в державній будівельній інспекції при вводі в експлуатацію будівлі ще не дуже добре знають що це таке….

При проведенні розрахунків був проведений аналіз наступної проектної документації:

  • Архітектурна частина (фасади, віконні та дверні конструкції, перекриття і підлога)
  • ОВ, тобто опалення та вентиляції (рішення по організації опалення квартир, вентиляції приміщень та приготуванню гарячої води).
  • Освітлення місць загального користування.

Були розраховані як загальні площі так і опалювальні (тут досвідченим аудиторам не потрібно забувати про існуючу різницю). Рік прийняття в експлуатацію 2019 – так як це нове будівництво.

Клас енергоефективності на рівні С. Досить непоганий показник, який досягнутий за рахунок:
  • Утеплення стін
  • Утеплення технічного поверху
  • Утеплення підвального перекриття
  • Використання сучасний віконних та дверних конструкцій
  • Використання індивідуальний двухконтурних газових котлів.

Тобто як бачимо питоме споживання енергії на опалення, гаряче водопостачання та охолодження будівлі знаходиться на рівні 85,99 кВтгод/м2. Цю ж цифру можна побачити на картинці (шкалі) нижче.

Також відображаються параметри питомих викидів парникових газів кг/м2 за рік, що становлять для цього будинку на рівні 98,35.

READ  Енергетичний паспорт

В самому кінці вказується серійний номер атестата енергоаудитора.

Енергетичний сертифікат будівлі зразок надається як приклад, і не може бути використаний для подальшого використання.

Також проводимо енергетичне обстеження, енергоаудит та теплоаудит. Великий досвід допоможе нам у вирішення Вашої проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *