Енергетичний сертифікат на даний момент це документ із високим попитом на ринку послуг із надання консалтингових рішень. Енергетичний сертифікат будівлі вартість – одне із перших питань, яке виникає при першому ж дзвінку. Для розуміння цінового питання Вам скоріш за все потрібно буде озвучити наступні відповіді:

  • Регіон обстеження – тобто місце, де розташована будівлі
  • Тип будівлі – школа, дитячий навчальний заклад, спортклуб або інше
  • Ну і для загального розуміння об’єму будівлі – її загальна площа.

Надавши відповіді на ці запитання – Ви одразу ж зорієнтуєте менеджера щодо того, яку вартість Вам озвучити. Після цього, енергетичний сертифікат будівлі вартість – для Вас це питання стане зрозумілим.

Ось нижче у відео, Ви зможете переглянути, як проходить аналіз 3 – д моделі будівлі для розробки енергетичного сертифікату.

Основними ж елементами енергосертифікату є:

  • зазначення площі будівлі
  • вказання енергетичних параметрів
  • загальний опис конструктиву та інженерних мереж.

Наведемо нижче опис конструктиву та інженерних мереж, для розуміння того, що  енергетичний сертифікат будівлі вартість – це поняття доволі вузькопрофільне.

Наведено опис системи опалення житлової будівлі:

Проектом передбачена система опалення – водяна, двотрубна з горизонтальною тупиковою розводкою. Температурний графік теплоносія – 80/60 °С. Автоматизація теплоспоживання на опалення передбачена за рахунок встановлення термостатів на опалювальних приладах та автоматичних балансувальних вентилів на відгалуженнях. Також система опалення передбачена обладнаною автоматикою, розташованою в ІТП, яка дозволяє зниження внутрішньої температури в приміщеннях у неробочий час згідно п.6.4.3 ДБН В.2.5-67:2013.

Енергетичний сертифікат будівлі вартість

У сходових клітинах та коридорах – панельні радіатори висотою h=300мм  з боковим підключенням трубопроводів системи опалення. Опалювальні прилади обладнані термостатичним клапаном та зворотним клапаном. Радіатори у сходових клітинах розміщуються на висоті 2,2 м від поверхні сходових площадок до низу радіаторів, згідно з п.7.3.22, ДБН В.1.1-7-2016. Термостатичні елементи на опалювальних приладах сходових клітин не встановлюються.

READ  Енергетичний сертифікат будівлі: Розрахунок викидів

Стояки та розподільчі колектори передбачені в комунікаційних шахтах. Трубопроводи в місцях перетину перекриттів та перегородок прокладені в гільзах із негорючих матеріалів із забезпеченням межі вогнестійкості будівельної конструкції.

Опалювальні прилади для системи опалення конвектори з примусовою конвекцією в комерційних приміщеннях та панельні радіатори в житлових, технічних приміщеннях та сходових клітках.

Для опалення дитячих груп тимчасового перебування дітей, передбачена система «тепла підлога» з температурним режимом 50-45°С з підключенням до окремого контуру ІТП. Підтримання теплового режиму виконанується модульним коллектрорним блоком з циркуляційним насосом та змішувальним вузлом.

Горизонтальна поповерхова розводка трубопроводів передбачена за допомогою полімерних труб у фальш-підлозі. Всі трубопроводи системи водяного опалення передбачено теплоізольованими ізоляцією зі спіненого каучуку. Енергетичний сертифікат будівлі вартість.

Для житлового комплексу з вбудованими групами тимчасового перебування дітей дошкільного віку та паркінгом передбачено будівництво дахової котельні тепловою потужністю 3,7 МВт, яка розміщена на будівлі окремостоячого відкритого паркінгу.

Система теплопостачання закрита з параметрами теплоносія 75-55° С в .

Для покриття теплотою опалювально-вентиляційних навантажень та гарячого  водопостачання в даховій котельні  передбачається установка двох котлів типу  Vitoplex 200 SX2A тепловою потужністю 0,900 МВт кожний, фірми “Viessmann”, та двох котлів типу  Vitocrossal 300 CR3 тепловою потужністю 0,937 МВт кожний які працюють на природному газі.

В розрахунковому режимі котли працюють по температурному графіку t=60-50 °С для конденсаційних водогрійних котлів, та t=80-60 °С для водогрійних котлів типу Vitoplex.

Котельня відноситься до II категорії по надійності відпуску теплоти споживачам.

Розміщення водогрійних котлів та котлового обладнання передбачено в приміщенні котельні, що відповідає вимогам діючих норм.

Котли

Котли поставляються в повній заводській готовності в комплекті з пальниками, приладами автоматики, контрольно-вимірювальними приладами, датчиками, контролером.

READ  Визначення класу енергетичної ефективності будівлі при розробці енергетичного сертифікату будівлі.

Комплектуються котли газовими пальниками, які поставляються в комплекті з газовою рампою (кульовий кран, газовий фільтр, регулятор низького тиску, реле мінімального та максимального тиску, подвійний маг. клапан, газовий дросель, манометр, реле контролю герметичності, вібровставка).

Для обслуговування котла та котлового обладнання  передбачено влаштування металевої стаціонарної площадки розробленої у відповідності до вимог ДНАОП 0.00-1.26-96.

Відведення димових газів та розсіювання шкідливих речовин в атмосферу здійснюється за допомогою димових труб Ø400/460 (4шт). Устя димових труб розміщено вище гребеня покрівлі будівлі паркінгу, на 5 м;

Димові труби виготовляються з двох шарів нержавіючої листової сталі з шаром теплової ізоляції товш. 30мм між ними. Одразу за котлом на газоході передбачено встановлення вибухового клапана та шибера.

Для компенсації температурних розширень теплоносія водяного контуру передбачено встановлення розширювальних баків типу N140 фірми “Reflex” на кожен котел з підключенням до трубопроводу Т2.

Обробка сирої води для потреб котельні здійснюється за схемою натрій-катіонітного фільтрування за допомогою пом’якшувальної установки.

Спеціальна конструкція топки і конвективні поверхні теплообміну котлів фірми “Viessmann” дозволяють зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу нижче норм, встановлених міжнародним екологічним нормативом.

Комфортність котельні  досягається за рахунок застосування малогабаритного ефективного і економічного обладнання, змонтованих вузлів приєднання систем теплопостачання та гарячого водопостачання, естетичного вигляду.

Теплові процеси повністю автоматизовані мікропроцесорними регуляторами

Обладнання працює в автоматичному режимі і не потребує постійної присутності обслуговуючого персоналу.

Енергоаудит

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *