Енергетичний сертифікат будівлі це офіційний сертифікат будівлі, який розробляється енергоаудитор (який отримав сертифікат на право проведення енергетичного обстеження) в рамках чинного законодавства.

Основні галузі, для яких потрібен розроблений енергетичний сертифікат:

  • При участі в програмі «Енергодім» – від фонду енергоефективності, де ОСББ може компенсувати до 70% від вартості заходів із енергозбереження;
  • При введені в експлуатацію різноманітних будівель (житлові будинки, кафе, ТРЦ та інше)
  • При капітальному ремонті, термомодернізації, тобто при проектуванні для проходження державної експертизи.

Енергетичний сертифікат будівлі це чітко структурований документ – з структурою якого Ви можете ознайомитись в наступному відео.

Усі розрахунки базового енергоспоживання (так званого еталонного, коли будівля буде експлуатуватись в рамках нормативних показників по вентиляії та дотриманню температурного режиму опалення) розраховувались за Методикою визначення енергетичної ефективності будівель (затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 11 липня 2018 року № 169), так будівля вводиться в експлуатацію і фактичного споживання на даний момент немає.

Енергетичний сертифікат будівлі це вид діяльності який нормується та перевіряється. Основним органом зі сторони держави є ДАЕЕ – Державне агентство із енергозбереження та енергоефективності.

Кожен енергетичний сертифікат проходить так звану первинну перевірку перед його реєстрацією та отримує рівень достовірності:

  • Високий
  • Середній
  • Низький

Це присвоєння рівня достовірності покликане для того, щоб потім провести повторну перевірку сертифікату, з метою оцінки якості проведення розрахунків.

Енергетичний сертифікат будівлі це

Енергетичний сертифікат будівлі це також інструмент, щоб доволі швидко ознайомитись із станом будівлі, які застосовуються основні конструктивні рішення (стіни, вікна, перекриття) та що у нас із інженерними меражами.

Наведемо приклад опису системи опалення однієї будівлі:

«Опалення житлових  квартир  будинку  – індивідуальне  від газових двофункційних котлів потужністю 24 кВт, які обладнані пальниками з автоматикою безпеки і регулювання з “закритою камерою” спалювання  і відведенням продуктів згоряння в колективні димохідні системи.

READ  Енергетичний сертифікат будівлі вартість

Теплоносій в системах опалення – гаряча вода з параметрами 85-70 С0.

Нагрівальні прилади систем опалення – опалювальні панельні радіатори типу “Termal”.

Системи опалення – двотрубні з нижнім розведенням трубопроводів . Регулювання тепловіддачі нагрівальних приладів передбачено встановленням  на підводках до нагрівальних приладів  вентилів терморегулюючих з термостатичними головками типу HERZ. Циркуляція води в системах  опалення – примусова, з допомогою насоса, який входить в комплект котла.

Трубопроводи системи опалення змонтувані із труб поліпропіленових “Ekoplastik” Fiber basalt plus.

Клас енергетичної ефективності систем опалення за:

– Регулюванням надходження теплової енергії до приміщення – C;

– Регулюванням розподілення за температурою теплоносія у подавальному або зворотному

трубопроводі – B;

– Регулюванням періодичності зниження споживання енергії системою та/або розподілення

теплоносія – C;

– Взаємозв’язком між регулюванням споживання енергії та/або розподілення тепло/холодоносія у

системах опалення та охолодження – D.»

Енергетичний сертифікат будівлі це уже добре освоєний документ в середині нашої компанії – тому варто звертатись саме до нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *