Робота компанії енергетичного консультанта охоплює широкий спектр навичок і областей знання в тому числі і розробку енергосертифікат. Усі компанії мають економічний стимул стати більш енергоефективними, так як вартість енергії з плином часу лише зростає.

Головним завданням консультанта є вивчення всіх джерел енергії компанії, будівлі, приватного будинку, дослідження потенційних можливостей для досягнення більшої ефективності та проведення техніко-економічних досліджень з метою визначення проблем на шляху реалізації зелених рішень (перехід на сонячну або вітрову енергію). Або це може означати модернізацію неефективних механізмів для новіших моделей з більшою ефективністю.

5 основних обов’язків енергетичного консультанта:

Зниження споживання: Кінцева мета цієї співпраці полягає у вивченні всі можливих опції для скорочення використання енергоресурсів, це може означати, впровадження нових технологій, усунення марнотратних звичок, або навіть зміни виробничих або невиробничих процесів.

Підвищення ефективності: Найчастіше, підвищення ефективності досягається за рахунок впровадження нової технології або переходу на поновлювані джерела, такі як сонячні батареї або вітрові турбіни. Це робота консультанта, щоб оцінити, які варіанти найкраще підходять для даної компанії.

Оцінка системи: Ретельна оцінка використання існуючих систем на місці.

Карта використання: Багато будівель функціонують через складну систему взаємопов’язаних об’єктів, офісів і складів. У багатьох випадках ці компанії ніколи не мали карту від їх загального споживання енергії і, таким чином, ніколи не були в змозі мати повне уявлення про те, як і де компанія споживає найбільшу кількість енергоресурсів.

Забезпечення функцій: Як і всі послуги енергоконсультанта, обов’язком є забезпечення якомога більше дієвих варіантів, як це можливо, з докладними поясненнями плюсів і мінусів, можливості кожного проекту по модернізації, щоб допомогти співробітникам компанії вирішити, що потрібно зробити щодо підвищення енергоефективності.

READ  Впровадження проектів з енергозбереження

LOW Energy пропонує  індивідуальний підхід, щоб забезпечити далекоглядними ідеями та рішеннями  в сфері енергозбереження. Наш спеціалізований досвід

  • передовий аналітичний підхід до вирішення завдань дозволяє нам забезпечити прорив ідей для клієнтів.

LOW Energy є довгостроковим консалтинг партнером для багатьох компаній, допомагаючи їм скористатися можливостями при вирішенні складної законодавчої політики, технологій та економічних проблем. Різноманітні енергетичні компанії, виробники обладнання та комунальні підприємства, звертаються до нас, щоб отримати вигоду з нашого досвіду, накопиченого за вирішенням найважливіших стратегічних питань в галузі енергозбереження. Спеціалісти нашої компанії уважно стежать за технологічними досягненнями, нормативними змінами та іншими основними подіями, і є частими учасниками великих галузевих заходів. Проведення енергоаудиту

Енергосертифікат.

Для кожного проекту, Low Energy об’єднує відповідні галузі та регіональний досвід. Партнери нашої компанії беруть участь у всіх етапах проектів, від проведення енергетичного обстеження до здачі об’єкта після модернізації, або ж здачі в експлуатацію.

Енергосертифікат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *