Енергоефективність в усіх галузях є ключовим ін­струментом для декарбонізації економіки України та підвищення її конкурентоздатності. Це питанням особливо актуальним для промисловості, що становить близько 30% від усього енергоспоживання в країні. Також це питання актуальне і для інших галузей – житловий Фонд, соціальна сфера, навчальне господарство інше.

Сьогодні у світі існує велика кількість можливостей для підвищення ефективності: від енергоаудиту та енергомоніторингу до комплексних рішень щодо модернізації. Наша компанія проводить енергоаудит, енергетичний сертифікат та інші енергообстеження.

Згідно з останніми дослідженнями, можна скоротити близько 35% загальних енерговитрат в українській про­мисловості шляхом впровадження економічно ефектив­них заходів.

Один із перших обов’язкових кроків до опимізації енергоспоживання – це проведення енергетичного аудиту. Завдяки цьому підприємство матиме детальну інформа­цію про особливості енергоспоживання, а найголовніше – про енерговтрати та можливості їх зменшення.

Енергоефективність
Енергоефективність разом із нами

Щоб підтримати підприємства на цьому шляху, Держенергоефективності, наша компанія та інші установи спільно із ЄЕ тісно співпрацюють, розробляючи стимулюючі механізми, створюючи Мережі енергоефективних підприємств, запроваджуючи навчання енергоменеджерів, готуючи тематичні посібники тощо.

До Вашої уваги – матеріали на нашому сайті, які є покроковою інструк­цією з проведення енергоаудиту згідно з міжнародним стандартом ІSО 50002. Розробка матеріалі є індивідуальним проектом.

Енергоефективність у широкі маси

Сподіваємось, що наші послуги стануть в нагоді не лише усім українським підприємствам, незалежно від галузі, розміру чи досвіду, а й енергоаудиторам. На сайті викладено опис повного процесу енергоаудиту і містить­ся детальне роз’яснення кожного етапу – від планування аудиту до його проведення на об’єкті, всебічний аналіз фінансових варіантів і приклади заходів з енергозбере­ження, документи та найкращі світові практики.

Рекомендації будуть корисними під час виконання якісного енергоаудиту та прийняття результативних рі­шень щодо впровадження заходів з енергоефективності на підприємстві.

READ  Керівні принципи процесу вимірювання енергетичних показників

Тож, звертаю увагу керівників, фінансистів, менедже­рів, енергетиків компаній усіх галузей промисловості на переваги енергоаудиту та заходів з енергоефективності, завдяки чому Ви зможете оптимізувати енергоспоживан­ня, поліпшити екологічні показники, скорочувати вики­ди С02, заощаджувати кошти на енергоносіях та ставати більш конкурентоздатними.

З повагою та побажаннями успіху на шляху до енер­гоефективності та конкурентоспроможності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *