Набуває шаленої популярності з кожним днем енергетичний сертифікат. Він потрібен при проведенні різноманітних робіт – капітальний ремонт, нове будівництво, введення в експлуатацію. Проте, щоб перевести взаємовідносини між замовником та виконавцем нам потрібен договір на проведення енергетичного обстеження – договір на енергетичний сертифікат.

У нас на сайті уже багато чого описано по енергосертифікату, тому сьогодні більше звернемо увагу на типовий договір на виконання таких робіт. Структуру договору на енергетичний сертифікат Ви можете переглянути нижче у відео.

Договір на енергетичний сертифікат

Основними частинами договору є:

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ НА ЕНЕРГЕТИЧНИЙ СЕРТИФІКАТ – вказується, що замовник доручає, а Виконавець приймає на себе зобов’язання виконати роботи із розробки енергетичного сертифікату по об’єкту із зазначенням адреси будівлі та її типу «ЗОШ, ДНЗ». Також зазначаємо термін виконання, плюс, що замовник в кінці отримує від виконавця.
 2. ВАРТІСТЬ РОБІТ І ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ. Тут уже вказуємо ціну договору на енергетичний сертифікат, як здійснюється оплата (вся одразу, 50 на 50, все після – або ж інші варіанти).
 3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН. Вносяться різноманітні дані необхідні для розуміння взаємовідносин – такі як надання вихідних даних для розрахунку, термін коли починається роботи, те, що замовник повинен сприяти виконання робіт та інше.
 4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН. Пеня, прострочення та інші порушення виконання договору.
 5. ПОРЯДОК ЗДАЧІ ТА ПРИЙМАННЯ РОБІТ. Думаємо цей пункт надає розуміння того, щоб тут прописується. Акт виконання виконаних робіт повинен бути оформлений в кінці закриття договору на енергетичний сертифікат.
 6. ФОРС-МАЖОР – ну без них ніяк.
 7. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ:
 • Те, що інформація, що стала відома сторонам під час виконання своїх зобов’язань за Договором, є комерційною таємницею
 • Цей Договір являє собою остаточну угоду між Сторонами і має переважну силу в порівнянні з усім попереднім листуванням
 • Всі суперечні питання, які виникли між сторонами і не можуть бути вирішені ними за взаємною згодою, розглядаються в суді у порядку, передбаченому законодавством України, за заявою зацікавленої сторони
 • Та інше
 1. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ.
READ  Енергетичний сертифікат будівлі це

Ось так і виглядає основна структура договору на енергетичний сертифікат. При виникненні будь яких запитань – телефонуйте, або ж пишіть нам на пошту. Договір на енергетичний сертифікат – легко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *