Ситуація, з питань підвищення енергетичної ефективності в Україні почала активно розвиватися в останні роки, після стрімкого зростання на енергоресурси. Це спричинило за собою зростання реалізації проектів спрямованих на енергозбереження.

Нам регулярно говорять про потенціал заощадження енергії, що є на наших об’єктах нерухомості, промисловості та в побуті. Експерти говорять про потенціал від 50 до 70% від обсягу споживаної енергії на сьогодні.

Ось з цієї сукупності факторів усі ми почали впроваджувати заходи з енергозбереження. Ось тільки результати у всіх виходять зовсім різні. Чому, запитаєте Ви? Цьому є своє пояснення.

При впровадженні заходів з енергозбереження власники стикаються з різноманітними труднощами, недоробками з боку виконавців, неякісними матеріалами, прописані рекомендації на практиці не завжди точно реалізуються, не дотримуються технологічні вимоги, та іншими проблемами. І тут виникає питання. Ніби і поставив тепловий насос,  але холодно? Але чому?

Всі наче надають гарантію на монтаж рішень з енергозбереження, але після отримання грошей за роботу буде важко довести свою правоту.

З метою перевірки результатів впровадження заходів з енергозбереження, пошуку проблем, і їх рішення ми проводимо повторний енергоаудит. Так як в нашій практиці є випадки коли після проведення комплексної термомодернізації будівля стала споживати всього на 8% менше теплової енергії.

Енергоаудит, після завершення заходів з енергозбереження, не стане додатковими інвестиціями, а буде гарантією якісно виконаних робіт. Також, коли монтажники знають про подальшу інструментальну перевірку їх робіт, вони будуть відповідально виконувати свою роботу.

Аудит енергоаудиту
READ  Термосанація будівель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *