Ситуація, з питань підвищення енергетичної ефективності в Україні почала активно розвиватися в останні роки, після стрімкого зростання на енергоресурси. Це спричинило за собою зростання реалізації проектів спрямованих на енергозбереження.

Нам регулярно говорять про потенціал заощадження енергії, що є на наших об’єктах нерухомості, промисловості та в побуті. Експерти говорять про потенціал від 50 до 70% від обсягу споживаної енергії на сьогодні.

Ось з цієї сукупності факторів усі ми почали впроваджувати заходи з енергозбереження. Ось тільки результати у всіх виходять зовсім різні. Чому, запитаєте Ви? Цьому є своє пояснення.

При впровадженні заходів з енергозбереження власники стикаються з різноманітними труднощами, недоробками з боку виконавців, неякісними матеріалами, прописані рекомендації на практиці не завжди точно реалізуються, не дотримуються технологічні вимоги, та іншими проблемами. І тут виникає питання. Ніби і поставив тепловий насос,  але холодно? Але чому?

Всі наче надають гарантію на монтаж рішень з енергозбереження, але після отримання грошей за роботу буде важко довести свою правоту.

З метою перевірки результатів впровадження заходів з енергозбереження, пошуку проблем, і їх рішення ми проводимо повторний енергоаудит. Так як в нашій практиці є випадки коли після проведення комплексної термомодернізації будівля стала споживати всього на 8% менше теплової енергії.

Енергоаудит, після завершення заходів з енергозбереження, не стане додатковими інвестиціями, а буде гарантією якісно виконаних робіт. Також, коли монтажники знають про подальшу інструментальну перевірку їх робіт, вони будуть відповідально виконувати свою роботу.

Аудит енергоаудиту
READ  Проведення енергоаудиту. Розрахунок енергопотреби для опалення та охолодження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *